Anasayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

24 yılı aşkın süredir, sektörel birikime sahip olan Wefortec Tartı Teknolojileri A.Ş. birinci sınıf kalitedeki tartım sistemleri ve ekipmanları ihtiyaçlarınız için güçlü bir tedarik merkezidir.

Sanayi ve hizmetler sektöründe hızlı ve doğru tartım hedefini, kendisine misyon edinmiş ve WEFORTEC tartı sistemleri bu hedefe paralel olarak tasarlanmıştır.

Son yıllarda ürün çeşitliliğini daha da artırarak bünyesine kattığı markalar ile ülkemizin başlıca tartım elemanları tedarikçilerinden biri haline gelmiştir. Ayrıca, Wefortec, uygun yük hücresi seçimi, teknik destek, hızlı teslimat ve satış sonrası hizmetini siz değerli müşterileri için güvenilir iş sorumluluğu ile sağlar. En iyiyi, en çabuk ve en az maliyetle sonuçlandırma iddiasını kalite ve yüksek hizmet anlayışı ile gerçekleştirir.

Wefortec çalıştığı platformda sektör gereksinimlerini belirlemek ve karşılamak için sürekli değer yaratarak, pazar payını arttıran ve bu konuda liderliğini koruyan, açıklık ve sosyal sorumluluğa önem veren organizasyon yapısına sahip bir firma olmaya devam edecektir.

Çalışanlarımızdan beklentimiz; dürüstlük ve sorumluluk duygusu temelinde karşılıklı saygı, başarı, plan program, ürün ve hizmet kalitesi, zamanında teslim ve müşteri memnuniyetini içinde barındıran şirket değerlerimiz ile hedefe ulaşmalarıdır.

Misyonumuz

Müşterilerimize ve ortaklarımıza etkin çözümler sunmaya devam etmek, bizi en başından beri harekete geçiren tutkuyu sürdürmek, Türkiye ve Uluslararası pazarlar için yeni çözümler geliştirmeye devam etmektir.

Vizyonumuz

Kurumsal yönetim sistemleri ve lider teknolojiye sahip üretim altyapısı ile küresel düzeyde ürünleri tercih edilen, ulusal pazarda yük hücresi, tartım sistemleri denince akla ilk gelen şirket olmaktır.

Popüler aramalar:
Start typing to see products you are looking for.