SP7 Platform Tipi Yük Hücresi
SP7 Platform Tipi Yük Hücresi, küçük ve orta kapasiteli platform baskül, tezgah terazisi ve endüstriyel tartım uygulamaları için kullanılan hassas load cell çözümüdür. SP7 ürün kodu, sahadaki ekipman ihtiyacını netleştirirken ürün takibini de kolaylaştırır.
- SP7 Platform Tipi Yük Hücresi, ürün ailesindeki alternatiflerle birlikte incelendiğinde proje ihtiyacına en uygun yapı daha net belirlenebilir.
- Platform baskül ve tezgah tipi tartım sistemlerinde hassas ölçüm performansı sunar.
- Kompakt yapısı sayesinde dar alanlı tartım mekanizmalarına kolay entegre edilebilir.
- SP7 Platform tipi yük hücresi özel alaşımlı alüminyum malzemeden üretilir, eloksal kaplama ile çevresel şartlara karşı daha dirençli hale gerilir.
SP7 Platform Tipi Yük Hücresi
SP7 Platform Tipi Yük Hücresi, küçük ve orta kapasiteli platform baskül, tezgah terazisi ve endüstriyel tartım uygulamaları için kullanılan hassas load cell çözümüdür. SP7 ürün kodu, sahadaki ekipman ihtiyacını netleştirirken ürün takibini de kolaylaştırır. Platform tipi yük hücresi, platform load cell, terazi yük hücresi, baskül sensörü, hassas tartım seçimi yapılırken ürünün mevcut sisteme uyumu, ölçüm kararlılığı ve operatör kullanım kolaylığı aynı anda düşünülmelidir.
Öne Çıkan Özellikler
- SP7 Platform Tipi Yük Hücresi, ürün ailesindeki alternatiflerle birlikte incelendiğinde proje ihtiyacına en uygun yapı daha net belirlenebilir.
- Platform baskül ve tezgah tipi tartım sistemlerinde hassas ölçüm performansı sunar.
- Kompakt yapısı sayesinde dar alanlı tartım mekanizmalarına kolay entegre edilebilir.
- Üretim, paketleme, sayım ve kontrol tartım uygulamalarında kullanılabilir.
- SP7 Platform tipi yük hücresi özel alaşımlı alüminyum malzemeden üretilir, eloksal kaplama ile çevresel şartlara karşı daha dirençli hale gerilir.
- Terazi imalatı uygulamalarında tek başına kullanılabilir, yüksek performansa ve yüksek kapasiteye sahiptir.
- Kontrol tartım sistemleri
Teknik Özellikler
| Capacity | :: 3, 6, 10, 15, 20, 30, 35, 40, 50 kg |
| Accuracy Class | : C3 |
| Minimum Load | : 0 kg |
| Maximum Intervals (nLC) | : 3000 |
| Minimum Verification Interval | : 10000 |
| Total Error | : ±0.02 %FS |
| Output Sensitivity (FS) | : 2.00 ± 0.01mV/V |
| Zero Balance | : ± 1 %FS |
| Input Resistance | : 400 Ω ± 20 Ω |
| Output Resistance | : 352 Ω ± 3 Ω |
| Isolation Resistance | : ≤ 5000 MΩ (100VDC) |
| Compansated Temperature | : -10 ˜ + 40 °C |
| Operating Temperature | : -30 ˜ + 70 °C |
| Excitation, Recommended Voltage | : 10 VDC |
| Maximum Excitation Voltage (Umax) | : 15 VDC |
| Safe Overload | : 120 % FS |
| Ultimate Overload | : 200 % FS |
| Ingress Protection (EN60529) | : IP 65 |
| Element Material | : Aluminium |
| Cable | : 4x022mm² |
Kullanım Alanları
- Platform baskül ve masa terazileri
- Paketleme, sayım ve kontrol tartımı
- Gıda, ilaç, laboratuvar ve üretim alanları
- OEM tartım makinesi projeleri
Hassas Tartım ve Platform Tasarımı
Platform tipi yük hücresi seçiminde kapasite, platform ölçüsü, eksen dışı yük davranışı ve çalışma ortamı dikkate alınmalıdır. Doğru sensör seçimi, küçük ve orta ölçekli tartım sistemlerinde daha kararlı sonuç alınmasını sağlar.
İlgili Ürünler ve Faydalı Bağlantılar
- platform tipi yük hücreleri sayfası, bu ürünle aynı proje ailesindeki seçenekleri karşılaştırmak için yararlıdır.
- Benzer ihtiyaçlar için yük hücresi modelleri bağlantısı üzerinden ilgili ürün grubunu inceleyebilirsiniz.
- yük hücresi seçim kılavuzu içeriği, doğru ürün seçimi ve sistem uyumu açısından tamamlayıcı bilgi sunar.
- Projeyi bütün olarak değerlendirmek için SP5 Platform Tipi Yük Hücresi bağlantısındaki çözümler de incelenebilir.
- SP4 Platform Tipi Yük Hücresi, saha ihtiyacına yakın alternatifleri görmek isteyen kullanıcılar için iyi bir başlangıçtır.
SEO ve Teknik Seçim Notu
SP7 Platform Tipi Yük Hücresi için doğru kapasite, montaj yönü, yük aktarımı, çevresel koruma ve indikatör uyumu birlikte değerlendirilmelidir. Bu sayede platform tipi yük hücresi, load cell, yük hücresi, kuvvet sensörü ve endüstriyel tartım sistemi arayan kullanıcılar ürünün kullanım amacını daha hızlı anlayabilir.
